RISULTATI   PRIMA FASE CAMPIONATI ITALIANI CENTRO ITALIA MUAY THAI FIMT

206
Görünümler

İTALYA ITALIAN ŞAMPİYONASI İLK AŞAMA MERKEZİ Muay Thai FIMT

ACADEMY KARŞI Palestra

acilia 4 Aralık 2016

 

Akademi Acilia merkezi İtalya'nın şirketlere ilişkin Muay Thai FIMT İtalyan şampiyonasında ilk aşaması Karşı spor salonunda gerçekleştirildi. şimdiye kadar, İtalyan merkezi Komitesi FIMT test edilmiş ve çalışma edilen, Her şey son derece hassas ve gevşeklik ile yapılır. Üzerinde 20 toplantılar erkekler arasındaki ringde ilk savaşlar meydana getirmiştir (genç birçok) Farklı spor salonları ve kızlar, . . Teşekkür Merkezi İtalya'nın Komitesinin tüm personeline bir destekleyici ve yardımcı olan tüm sponsorlara Ve tabii Rocchi Fiumicino Team, Hakemler, Hakimler ve liderler.

 

 

  1. Işık Genç U kg 75 IADAROLA (Takım Cappella Papa) vs TUMMINIELLO (Takım Rocchi ): eşit;
  2. Semifinale Işık genç U Kg 60 FONTANA (Takım Cesarini) Fabrizi vs (Takım Dogg Mezzelani): FONTANA kazandı;
  3. Semifinale Işık U kg 67 GALLO (takım Eril) vs RAIMONDI (Takım Cesarini): Gallo kazandı;
  4. Işık U kg 71 PİRİNÇ (Takım Tredici) vs CHIESI (takım Verzetti): O CHIESI kazandı;
  5. Işık Genç U Kg 45 ROMANO (Takım Tredici) vs ANCINELLI (Takım Rocchi): vince ROMANO;
  6. Semifinale Işık U Kg 75 RIZZI (Takım Tredici) vs Creti (takım Eril): vince Cretu;
  7. Işık U Kg 57 RANIERI (Ya takım) FURY vs (takım Catalano): vince FURY;
  8. Işık U kg 60 Reddedildi (Takım denizatı) RUSSIAN vs (Takım Della Corte): vince reddedildi;
  9. Işık U Kg 60 Petralia (Takım Cappella Papa) Tiberio'nun vs. (takım Catalano): TIBERIO kazandı;
  10. Işık U Kg 63,500 AGUILA (Takım denizatı) SCUTELLA vs (Takım Rocchi): vince SCUTELLA;
  11. Işık U Kg 67 Pepoli (Takım Tredici) Macaluso vs (Takım denizatı): Pepoli kazandı;
  12. Finale Işık U kg 75 MESSINA (Takım denizatı) Cretu vs (takım Eril): MESSINA kazandı;
  13. Finale Işık Genç U kg 60 Cusato (Takım Hanuman Gym) FONTANA vs (Takım Cesarini): vince Cusato;
  14. Finale Işık U kg 67 GUARINO (Takım De Luca) GALLO vs (takım Eril): Gallo kazandı;
  15. Finale kg 63,500 Genç DE ROSSI (Şapel ekibi) LENSLER vs (Takım Giuliani): LENSLERİNDEKİ kazanır;
  16. Işık U Kg 60 Tresca (takım Verzetti) vs MUSTADA (Takım De Luca): vince Tresca;
  17. Işık Genç U Kg 54 KAYDEDİLDİ (Takım Tredici) Piscopo vs (Takım Della Corte): kazanç KAYITLI;
  18. Işık D Kg 57 Genç Mariana (Takım Tredici) vs BE (takım Verzetti): Marianne kazandı;
  19. Semifinale Işık Genç U Kg 54 CARADONNA (Takım Tredici) Talamanca vs (Takım Cappella Papa): CARADONNA kazandı;
  20. Classe C U kg 63,500 LEONE (Takım Dogg Mezzelani) GENÇ vs (Takım Sollazzo): vince LEONE;
  21. Işık Genç U kg 60 Becattini (Takım Cappella Papa) Pacetti vs (Takım Rocchi): Vince Becattini;
  22. Işık D Kg 51 FIORENTINI (Takım Tredici) Marra vs (Takım Cesarini): Fiorentini kazandı
  23. Finale Işık Genç u Kg 54 MAGRI (Takım Amato) vs CARADONNA (Takım Tredici): CARADONNA kazandı;
  24. Işık Genç U Kg 63,500 Genç Pacetti J. (Takım Rocchi) vs FRILOCCHI (Takım Cesarini): vince Pacetti
  25. 62273_4930692754425_1821598034_n

İLK AŞAMA MERKEZİ İTALYA ITALIAN ŞAMPİYONASI Muay Thai FIMT SONUÇLARI