RISULTATI   PRIMA FASE CAMPIONATI ITALIANI CENTRO ITALIA MUAY THAI FIMT

213
Widoki

Włochy włoski MISTRZOSTWA PIERWSZA FAZA CENTER Muay Thai FIMT

Palestra VERSUS ACADEMY

Acilia 4 Grudzień 2016

 

Odbyła się w sali gimnastycznej Versus Academy Acilia pierwsza faza włoskich mistrzostwach Muay Thai FIMT dotyczące firm centralnych Włoszech. teraz, poddawanego testom, FIMT Włoski Komitet Center i operacyjne, całość jest wykonane z najwyższą precyzją i luz. Przez 20 incontri hanno dato vita alle prime battaglie sul ring tra ragazzi (wielu młodych) i dziewczęta z różnych sal gimnastycznych, . . Un ringraziamento al Team Rocchi di Fiumicino come promoter e a tutti gli sponsor che hanno dato una mano E ovviamente a tutto lo staff del Comitato Centro Italia, Sędziowie, Sędziowie i przywódcy.

 

 

  1. Światło Junior U kg 75 IADAROLA (Zespół Papa Cappella) vs TUMMINIELLO (Zespół Rocchi ): równy;
  2. Semifinale Światło juniorów U kg 60 FONTANA (Zespół Cesarini) vs Fabrizi (Zespół zawzięty Mezzelani): FONTANA wygrywa;
  3. Semifinale Światło U kg 67 Gallo (Zespół Męski) vs RAIMONDI (Zespół Cesarini): wygrywa Gallo;
  4. Światło U kg 71 RYŻ (Zespół Trzynaście) vs CHIESI (Zespół Verzetti): Wygrywa Chiesi;
  5. Światło Junior U kg 45 ROMANO (Zespół Trzynaście) vs ANCINELLI (Zespół Rocchi): vince ROMANO;
  6. Semifinale Światło U kg 75 RIZZI (Zespół Trzynaście) vs Creti (Zespół Męski): Vince Cretu;
  7. Światło U kg 57 RANIERI (Team Albo) vs FURY (Zespół Catalano): Vince FURY;
  8. Światło U kg 60 odrzucone (Zespół Koniki) vs ROSJAN (Zespół Della Corte): Vince odrzucone;
  9. Światło U kg 60 Petralia (Zespół Papa Cappella) vs TIBERIO (Zespół Catalano): wygrywa TIBERIO;
  10. Światło U kg 63,500 AGUILA (Zespół Koniki) vs SCUTELLA (Zespół Rocchi): Vince SCUTELLA;
  11. Światło U kg 67 Pepoli (Zespół Trzynaście) vs Macaluso (Zespół Koniki): wygrywa Pepoli;
  12. Finał Światło U kg 75 MESSINA (Zespół Koniki) vs Cretu (Zespół Męski): wygrywa Messina;
  13. Finał Światło Junior U kg 60 Cusato (Zespół Hanuman Gym) vs Fontana (Zespół Cesarini): Vince Cusato;
  14. Finał Światło U kg 67 GUARINO (Zespół De Luca) vs GALLO (Zespół Męski): wygrywa Gallo;
  15. Finale kg 63,500 Junior De Rossi (Zespół Chapel) vs OBIEKTYWÓW (Zespół Giuliani): wygrywa SOCZEWEK;
  16. Światło U kg 60 Tresca (Zespół Verzetti) vs MUSTADA (Zespół De Luca): Vince Tresca;
  17. Światło Junior U kg 54 ZAPISANE (Zespół Trzynaście) vs Piscopo (Zespół Della Corte): wygrywa ZBAWIONY;
  18. Światło D kg 57 Junior Mariana (Zespół Trzynaście) BE vs. (Zespół Verzetti): Marianne wygrywa;
  19. Semifinale Światło Junior U kg 54 CARADONNA (Zespół Trzynaście) vs Talamanca (Zespół Papa Cappella): wygrywa CARADONNA;
  20. Classe C U kg 63,500 LEONE (Zespół zawzięty Mezzelani) vs YOUNG (Zespół Sollazzo): Vince LEONE;
  21. Światło Junior U kg 60 Becattini (Zespół Papa Cappella) vs Pacetti (Zespół Rocchi): Vince Becattini;
  22. Światło D kg 51 FIORENTINI (Zespół Trzynaście) vs Marra (Zespół Cesarini): wygrywa Fiorentini
  23. Finał Światło Junior u kg 54 Magri (Zespół Amato) vs CARADONNA (Zespół Trzynaście): wygrywa CARADONNA;
  24. Światło Junior U kg 63,500 Junior Pacetti J. (Zespół Rocchi) vs FRILOCCHI (Zespół Cesarini): Vince Pacetti
  25. 62273_4930692754425_1821598034_n

WYNIKI PIERWSZA FAZA CENTER Włochy włoski MISTRZOSTWA Muay Thai FIMT