RISULTATI   PRIMA FASE CAMPIONATI ITALIANI CENTRO ITALIA MUAY THAI FIMT

206
ອ່ານ

ອີຕາລີ ITALIAN championship ທໍາອິດໄລຍະ CENTER MUAY ປະເທດໄທ FIMT

Palestra VERSUS ACADEMY

acilia 4 ເດືອນ​ທັນ​ວາ 2016

 

ໄດ້ຈັດຂຶ້ນໃນ gymnasium Versus Academy Acilia ໂຄງການໄລຍະທໍາອິດຂອງ Italian ການຊະນະເລີດຂອງ Muay ໄທ FIMT ກ່ຽວກັບບໍລິສັດຂອງສູນກາງອິຕາລີ. ໂດຍໃນປັດຈຸບັນ, ເປັນ Italian Center ຄະນະກໍາມະ FIMT ການທົດສອບແລະການດໍາເນີນງານ, ສິ່ງທັງຫມົດແມ່ນເຮັດກັບຄວາມແມ່ນຍໍາສູງສຸດແລະວ່າງ. ໃນ​ໄລ​ຍະ 20 incontri hanno dato vita alle prime battaglie sul ring tra ragazzi (ຈໍານວນຫຼາຍຍັງອ່ອນ) ແລະເດັກຍິງຂອງ gyms ທີ່ແຕກຕ່າງກັນ, . . Un ringraziamento al Team Rocchi di Fiumicino come promoter e a tutti gli sponsor che hanno dato una mano E ovviamente a tutto lo staff del Comitato Centro Italia, referees, ຜູ້ພິພາກສາແລະຜູ້ນໍາ.

 

 

  1. ແສງສະຫວ່າງ Junior U kg 75 IADAROLA (ທີມງານ Cappella Papa) vs TUMMINIELLO (ທີມ​ງານ Rocchi ): ເທົ່າ​ທຽມ​ກັນ;
  2. Semifinale Light junior U Kg 60 FONTANA (ທີມ​ງານ Cesarini) vs FABRIZI (ທີມງານພາກພຽນ Mezzelani): FONTANA ຊະນະ;
  3. Semifinale Light U kg 67 GALLO (ທີມງານຂອງຜູ້ຊາຍ) vs Raimondi (ທີມ​ງານ Cesarini): ຊະນະ Gallo;
  4. ແສງສະຫວ່າງ U kg 71 RICE (ທີມ​ງານ Thirteen) vs Chiesi (ທີມງານ Verzetti): ເຂົາ wins Chiesi;
  5. ແສງສະຫວ່າງ Junior U Kg 45 Romano (ທີມ​ງານ Thirteen) vs ANCINELLI (ທີມ​ງານ Rocchi): vince ROMANO;
  6. Semifinale Light U Kg 75 Rizzi (ທີມ​ງານ Thirteen) vs CRETI (ທີມງານຂອງຜູ້ຊາຍ): vince CRETU;
  7. ແສງສະຫວ່າງ U Kg 57 RANIERI (ທັງ​ສອງ​ທີມ) vs Fury (ທີມງານພາສາຝລັ່ງເສດ): vince Fury;
  8. ແສງສະຫວ່າງ U kg 60 ປະຕິເສດ (ທີມງານ Seahorses) vs ລັດເຊຍ (ທີມງານ Della Corte): vince ປະຕິເສດ;
  9. ແສງສະຫວ່າງ U Kg 60 Petralia (ທີມງານ Cappella Papa) vs Tiberio (ທີມງານພາສາຝລັ່ງເສດ): ຊະນະ Tiberio;
  10. ແສງສະຫວ່າງ U Kg 63,500 AGUILA (ທີມງານ Seahorses) vs SCUTELLA (ທີມ​ງານ Rocchi): vince SCUTELLA;
  11. ແສງສະຫວ່າງ U Kg 67 Pepoli (ທີມ​ງານ Thirteen) vs Macaluso (ທີມງານ Seahorses): ຊະນະ Pepoli;
  12. ສຸດທ້າຍ Light U kg 75 MESSINA (ທີມງານ Seahorses) vs CRETU (ທີມງານຂອງຜູ້ຊາຍ): ຊະນະ MESSINA;
  13. ສຸດທ້າຍ Light Junior U kg 60 Cusato (ທີມງານ Hanuman Gym) vs FONTANA (ທີມ​ງານ Cesarini): vince CUSATO;
  14. ສຸດທ້າຍ Light U kg 67 Guarino (ທີມງານ De Luca) vs Gallo (ທີມງານຂອງຜູ້ຊາຍ): ຊະນະ Gallo;
  15. kg ສຸດ​ທ້າຍ 63,500 Junior DE ROSSI (ທີມງານ Chapel) vs ທັດສະນະ (ທີມງານ Giuliani): ຊະນະທັດສະນະ;
  16. ແສງສະຫວ່າງ U Kg 60 TRESCA (ທີມງານ Verzetti) vs MUSTADA (ທີມງານ De Luca): vince TRESCA;
  17. ແສງສະຫວ່າງ Junior U Kg 54 ທີ່ບັນທຶກໄວ້ (ທີມ​ງານ Thirteen) vs Piscopo (ທີມງານ Della Corte): ໄຊຊະນະໄດ້ຮັບຄວາມລອດ;
  18. ແສງສະຫວ່າງ D Kg 57 Junior Mariana (ທີມ​ງານ Thirteen) ເມື່ອທຽບໃສ່ສະ (ທີມງານ Verzetti): Marianne ຊະນະ;
  19. Semifinale Light Junior U Kg 54 Caradonna (ທີມ​ງານ Thirteen) vs Talamanca (ທີມງານ Cappella Papa): ຊະນະ Caradonna;
  20. Classe C U kg 63,500 LEONE (ທີມງານພາກພຽນ Mezzelani) vs YOUNG (ທີມງານ Sollazzo): vince LEONE;
  21. ແສງສະຫວ່າງ Junior U kg 60 BECATTINI (ທີມງານ Cappella Papa) vs PACETTI (ທີມ​ງານ Rocchi): Vince BECATTINI;
  22. ແສງສະຫວ່າງ D Kg 51 FIORENTINI (ທີມ​ງານ Thirteen) vs Marras (ທີມ​ງານ Cesarini): ຊະນະ FIORENTINI
  23. ສຸດທ້າຍ Light Junior u Kg 54 Magri (ທີມ​ງານ Amato) vs Caradonna (ທີມ​ງານ Thirteen): ຊະນະ Caradonna;
  24. ແສງສະຫວ່າງ Junior U Kg 63,500 Junior PACETTI J. (ທີມ​ງານ Rocchi) vs FRILOCCHI (ທີມ​ງານ Cesarini): vince PACETTI
  25. 62273_4930692754425_1821598034_n

ຜົນການ PHASE CENTER ITALY ITALIAN ອ່ານ Muay ໄທ FIMT